dm5ester

Dzień Matki 5

  • Duńskie ciastka Tivoli z musli i żurawiną zamknięte w eleganckim i praktycznym opakowaniu jakim jest blaszana puszka dzięki, któremu na długo zachowują smak i świeżość. Produkt ten stanowi idealny dodatek do kawy i herbaty jak również sam smakuje wyśmienicie.
  • Pyszny miód.
    Miód pochodzi z ekologicznie czystych rejonów północno-wschodniej Polski obfitujących w niezliczoną ilość pożytków pszczelich słynących z bogactwa i różnorodności. Wytwarzany jest bez dodatków przemysłowych i konserwantów. Dzięki wyjątkowej czystości środowiska i niezwykłej trosce bartników o rodziny pszczele, nasz miód smakuje wyjątkowo, tak samo jak przed wiekami.
  • Kwitnąca herbata to najwyższej jakości herbata, ręcznie zwijana na kształt kuli, z najmłodszych liści herbacianych. Kula po zaparzeniu otwiera się, ukazując szczególnie piękny i wielki, różowy kwiat. Jest to jedna z najdelikatniejszych w smaku i wyjątkowo aromatycznych herbat kwitnących.
  • Tradycyjna herbata Earl Grey na bazie czarnej herbaty Ceylon, otulona wspaniałymi wonnymi płatków jaśminu. Walorów smakowych dodaje olejek z bergamotki. Idealna jako dodatek deserowy, a także sprawdzi się jako wyśmienite uzupełnienie porannego posiłku lub jako ukojenie wieczorem.

ZAPYTAJ O CENĘ

Dzień Matki 5