dm9ester

Dzień Matki 9

  • Duńskie ciastka, zamknięte szczelnie w metalową puszkę, która dodaje elegancji i stylu całości zestawu.
  • Pyszny miód akacjowy z migdałami.
    Miody pochodzi z ekologicznie czystych rejonów północno-wschodniej Polski obfitujących w niezliczoną ilość pożytków pszczelich słynących z bogactwa i różnorodności. Wytwarzany jest bez dodatków przemysłowych i konserwantów. Dzięki wyjątkowej czystości środowiska i niezwykłej trosce bartników o rodziny pszczele, nasz miód smakuje wyjątkowo, tak samo jak przed wiekami.
  • Ręcznie robione konfitury z wiśni połączone z odrobiną brandy.
    Zgodnie z domową recepturą wiśnie smażymy na wolnym ogniu z małą ilością cukru. Dodany na samym końcu procesu brandy nadaje im charakterystycznego smaku. Domowe konfitury produkowane są bez dodatków konserwujących, z całych owoców. Doskonałe są z porannym rogalikiem oraz jako dodatek do deserów, lodów lub ciast – szczególnie sernika na zimno.
  • Pachnące, słoneczne figi z odrobiną koniaku.
  • Zgodnie z unikalną recepturą figi podsmaża się na wolnym ogniu z niewielką ilością cukru. Koniak nadaje im wytrawnego smaku i aromatu dębowej beczki. Stanowią pyszny dodatek do deserów lodów ciast, albo po prostu jako łakocie do podjadania.

  • Syropy z pigwy produkowany jest wyłącznie z owoców z polskich sadów. Dzięki temu zawiera całe bogactwo witamin i minerałów oraz cieszy swym unikalnym smakiem. Smakowity do picia w postaci nierozcieńczonej lub z dodatkiem wody. Znakomity dodatek do lodów, deserów i herbaty.

ZAPYTAJ O CENĘ

Dzień Matki 9