13

Kryształki Lodu

• Fruzzle z nadzieniem wiśniowym to wyborna, ciemna czekolada wydobywa najdoskonalszy smak wiśniowej galaretki, która jest w niej ukryta. Soczyste, dojrzałe w słońcu owoce zamknięte w wyśmienitej galaretce, której smak równoważy aromatyczna, ciemna czekolada. Zwieńczeniem doskonałego smaku czekoladek są chrupiące kuleczki otoczone czekoladą. Eleganckie opakowanie dodatkowo eksponuje wizualne walory produktu. Fruzzle doskonale sprawdzą się jako słodka, aromatyczna przekąska.
• Ciasteczka. Doskonałe nadzienia połączone z czekoladą w najlepszym wydaniu. Piernik, tajemniczy smak z dzieciństwa towarzyszy białej czekoladzie, orzechy prażone na miodzie współgrają z czekoladą mleczną, z którą równie doskonale komponuje się klasyczny smak migdałów. Po te przepyszne słodkości z przyjemnością sięgnie każdy.
• Chrupiące, prażone migdały w białej czekoladzie. Produkt ten to wyłącznie wyselekcjonowane, najwyższej jakości migdały połączone z wyśmienitą czekoladą. Bakalie w czekoladzie to doskonała alternatywa dla klasycznych wyrobów czekoladowych, gdyż oprócz wyśmienitego smaku czekolady organizm otrzymuje również dawkę cennych składników odżywczych, którego źródłem są bakalie.
• Owoce zatopione w mlecznej czekoladzie. Klasyczne dodatki, doskonale komponujące się z czekoladą czyli starannie wyselekcjonowane pistacje i orzechy proponujemy państwu w nowej odsłonie- w towarzystwie aromatycznej, mlecznej czekolady i niepowtarzalnej, delikatnie cierpkiej żurawiny oraz truskawki, bananów. Kompozycja stworzona dla osób pragnących odkrywać nowe doznania smakowe.
• Tabliczka doskonałej jakości czekolady z aromatycznymi dodatkami to chwila słodkiej przyjemności, idealna o każdej porze dnia. Z myślą o zwolennikach tej teorii przygotowaliśmy serię tabliczek czekolady, której wyśmienity smak został uzupełniony o wyselekcjonowane dodatki: od klasycznych bakalii po egzotyczne, kandyzowane owoce.

ZAPYTAJ O CENĘ

Kryształki Lodu