ekskluzywne kosze prezentowe

Świat pomarańczy

SKŁAD ZESTAWU:

  • Klasyczny blend, najmłodszy z kolekcji Antiquary. Destylaty leżakowały w beczkach z amerykańskiego dębu przez ok. 5 lat. Głównym składnikiem mieszanki jest destylat słodowy z gorzelni Tomatin. Whisky została nazwana na cześć noweli znanego szkockiego poety Sir Waltera Scotta i zabutelkowana jest w charakterystyczną dla Antiquary butelkę, kształtem przypominającą diament. Smak świeży, owocowy z lekkim wrzosowym posmakiem. Aromat waniliowo – pomarańczowy. Finisz lekki z dymną nutką.
  • Jacobsens Designer Tins to wykwintne, duńskie ciastka maślane zamknięte szczelnie w tłoczonej puszce. Ciastka charakteryzują się wyjątkowymi smakami oraz kształtami.
  • Oryginalne niemieckie landryny Cavendish & Harvey, nadziewane pomarańczowym musem. Zapakowane w metalową puszkę. Cukierki obsypane są słodkim pudrem, który zapobiega ich sklejaniu się. Godne polecenia dla każdego smakosza słodkich rozkoszy.
  • Delikatna skórka pomarańczowa , otulonawarstwą czekolady deserowej. Idelny dodatek do Whisky Antiquary.
  • Tradycyjne konfitury z pomarańczy z charakterystyczną goryczką.
    Słodkie pomarańcze prażone na wolnym ogniu z niewielkim dodatkiem cukru i skórki pomarańczowej. Podczas procesu smażenia do konfitur dodawane są przyprawy korzenne: m.in. goździki, imbir, dzięki czemu nasza konfitura nabiera głębokiego i długiego korzennego posmaku, a aromat pomarańczy miesza się z zapachem korzeni.
  • Tequilla i Vodka Poliakow w czekoladzie. Wysokiej klasy trunek umieszczony w belgijskiej czekoladzie pozwoli na chwilę zapomnienia każdemu smakoszowi dobrych alkoholi i słodyczy.

 

 

Całość zestawu zapakowana jest w celafon z dekoracjami, tworząc tym samym gotowy prezent. Istnieje możliwość dołączenia bileciku z dedykacją.
Wymiary zestawu: ok. 35cm x 30cm

 

Na Państwa życzenie paczkę wyślemy pod wskazany przez Państwa adres.