15

Okolicznościowe kosze prezentowe

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej…

 

Oferujemy produkty rzadko spotykane, wykwintne i nie dostępne na sklepowych półkach. Dzięki temu dajemy Państwu możliwość poznania nowych marek i smaków.

To co charakteryzuje nasze paczki to ich indywidualne przybranie, dekoracja i kunsztowne opakowanie. Dokładamy wszelkich starań aby każda paczka była indywidualnie skomponowana i posiadała swój wyjątkowy charakter oraz styl.

Każdy prezent posiada swoistą elegancję bez względu czy jest to skrzynka w stylu skandynawskim, wiklinowy kosz, zamszowe pudełko czy karton na wysoki połysk.

Ekskluzywne batoniki marcepanowe, wytrawne słodkości z belgijskiej czekolady, doskonale połączone migdały z wysokiej jakości białą czekoladą, czekolady z liofilizowanymi owocami, pyszne, lekkie ciastka robione ręcznie z białej czekolady, skórki pomarańczowej i cynamonu, syrop z mięty pieprzowej, kawa najwyższej jakości o wyraźnie marcepanowo-mlecznym smaku, znakomite kakao wzbogacone naturalnym aromatem wanilii, konfitura korzenna ze świeżych pomarańczy to tylko niektóre produkty wchodzące w skład zestawów prezentowych podawanych w ekskluzywnych pudełkach, eleganckich skrzynkach, ozdobnych wiaderkach oraz innych oryginalnych opakowaniach.

ZAPYTAJ O CENĘ

Okolicznościowe kosze prezentowe