ekskluzywne kosze prezentowe

Okolicznościowy kosz prezentowy E37

  • Niezwykle harmonijne wino koszerne Manischewitz, butelkowane pod ścisłym nadzorem Związku Ortodoksyjnych Rabinów Kongregacji Ameryki charakteryzujące się ciemno purpurową barwą i bogatym aromatem jeżyn, śliwek oraz czarnej porzeczki. W smaku bardzo przyjemne z doskonałym balansem i słodkim finiszem.
  • Bakłażan w pomidorach po ukraińsku. Delikatnie przypieczony bakłażan w łagodnym, ale intensywnym pomidorowym sosie. Podawać na zimno lub ciepło jako samodzielne danie lub jako dodatek do serów, mięs, pasztetów, kanapek, makaronów i placków ziemniaczanych.
  • Adjika ostra. Pikantny relisz z papryki, pomidorów, marchewki , jabłek i czosnku. Pochodzi z Abhazji. Popularna w wielu państwach byłego ZSRR. Szczególnie na Kaukazie, na Ukrainie i w Rosji. Podawać na ciepło lub na zimno do serów, mięs, pasztetów, ryb, kanapek, makaronów, grillowanych warzyw. Szczególnie dobrze komponuje się z rybami wędzonymi.
  • Oryginalne niemieckie landryny o smaku kawowym zapakowane w metalową puszkę
  • Miniaturka auta

 

Całość zestawu zapakowana jest w zamykane pudełko z dekoracjami, tworząc tym samym gotowy prezent. Istnieje możliwość dołączenia bileciku z dedykacją.
Wymiary zestawu: ok. 33cm x 23cm x10cm

Na Państwa życzenie paczkę wyślemy pod wskazany przez Państwa adres.

ZAPYTAJ O CENĘ

Okolicznościowy kosz prezentowy E37