sw3

Święta Wielkanocne 3

  • Fruzzle z nadzieniem wiśniowym to wyborna, ciemna czekolada wydobywa najdoskonalszy smak wiśniowej galaretki, która jest w niej ukryta. Soczyste, dojrzałe w słońcu owoce zamknięte w wyśmienitej galaretce, której smak równoważy aromatyczna, ciemna czekolada. Zwieńczeniem doskonałego smaku czekoladek są chrupiące kuleczki otoczone czekoladą. Eleganckie opakowanie dodatkowo eksponuje wizualne walory produktu. Fruzzle doskonale sprawdzą się jako słodka, aromatyczna przekąska.
  • Portugalskie wino, na które składają się winogrona szczepów takich jak Aragonez, Castelão i Trincadeira. Z delikatnym nosem, w aromacie można wyczuć nuty ziemiste, lekko jagodowe. Dość interesujące w ustach, delikatnie ziemiste z dominantą śliwki i kwaśnej wiśni.
  • Duńskie ciastka Tivoli z musli i żurawiną zamknięte w eleganckim i praktycznym opakowaniu jakim jest blaszana puszka dzięki, któremu na długo zachowują smak i świeżość. Produkt ten stanowi idealny dodatek do kawy i herbaty jak również sam smakuje wyśmienicie.

ZAPYTAJ O CENĘ

Święta Wielkanocne 3