okolicznościowe kosze prezentowe

Zimowe Rękawiczki

  • Medinet to pełne tradycji wino charakteryzuje się łagodnym, harmonijnym, owocowym bukietem i smakiem. Pochodzi z Winiarni Eduard Ch. Tavan, gdzie rozlewa się je w klasyczne butelki w kształcie amfory. Ten wyśmienity trunek staje się również w Polsce coraz bardziej niezastąpionym na początku każdego posiłku.
    Sugestie kulinarne: doskonale podkreśla smak dań mięsnych między innymi z dziczyzny oraz potraw grillowanych.
  • Kabanos tradycyjny w tubie, których 100g powstało ze 192g czystego mięsa.
  • Heidi Dark Extreme czekolada, która zawiera w sobie 85% cacao. Gorzka czekolada, zabierze Cię w podróż. Ciemna czekolada topnieje powoli w ustach uwalniając gorzki smak drzew i kwiatów słodki smak w końcu.
  • Musztarda z naturalnym miodem. Idealnie nadaje się do mięs, ryb, dań warzywnych, jako składnik marynat. Ma wyrazisty słodko-ostry smak.
  • Chrzan delikatesowy. Ułatwia trawienie białek zwierzęcych i usprawnia cały proces przemiany materii. Ma właściwości bakteriostatyczne oraz zwiększa odporność organizmu. Stosuje się go w nieżytach nosa i oskrzeli.  Ma działanie przeciwreumatyczne, przeciwgrzybicze. Wpływa na pracę wątroby i nerek.
  • Oryginalne niemieckie landryny o smaku dojrzałych owoców. Cukierki obsypane są słodkim pudrem, który zapobiega ich sklejaniu się. Godne polecenia dla każdego smakosza słodkich rozkoszy.

 

Całość zestawu zapakowana jest w celafon z dekoracjami, tworząc tym samym gotowy prezent. Istnieje możliwość dołączenia bileciku z dedykacją.
Wymiary zestawu: ok. 27cm x 15cm x 28cm

Na Państwa życzenie paczkę wyślemy pod wskazany przez Państwa adres.